Prezentujemy Państwu stylową wiatę garażową o charakterze Zrób-To-Sam DOLOMEO v450.

Wymiary: 362 x 502 x h 242 cm.

(bardzo szeroki i wysoki wjazd nie tworzy zagrożenia uszkodzenia samochodu, możliwe jest przenoszenie wiaty w inne lokalizacje).

Strona produktu w postaci pliku pdf:

cena brutto: 8.999 zł
cena nie zawiera kosztu dostawy do klienta oraz montażu - zapraszamy do kontaktu

Cechą zasadniczą tego carportu, oprócz wykonania z najwyższej jakości komponentów, jest łatwość montażu. DOLOMEO v450 może bez problemu być zmontowany przez dwie niedoświadczone w montażu podobnych konstrukcji osoby, w ciągu zaledwie kilku godzin. Niepotrzebne są wysokie umiejętności techniczne ani żadne skomplikowane narzędzia. Wszelkie elementy montażowe zawarte są w zestawie, otwory są wstępnie nawiercone i cały wyrób jest przygotowany do montażu. Elementy dachu są wsuwane i w prosty sposób mocowane na konstrukcji.

Stabilna, elegancka i niepowtarzalna konstrukcja nie tylko chroni samochód przed deszczem, śniegiem i destrukcyjnym działaniem promieni UV, ale również dodaje uroku w ogrodzie stanowiąc wolnostojący element o wysokich walorach estetycznych. Pozwala zachować karoserię auta w czystości i chroni przed nadmiernym nagrzewaniem wnętrza.

Oprócz funkcji garażowej może służyć jako tymczasowy zadaszony magazyn.

WYKONANIE:

Materiał - pale nośne o przekroju 80x80mm, konstrukcja wykonana z zabezpieczonego przed rdzą aluminium oraz galwanizowanej stali - malowana proszkowo, dach wykonany z najwyższej jakości polikarbonatu (materiału praktycznie niemożliwego do fizycznego uszkodzenia), 100% zabezpieczenia przeciw promieniowaniu UV.

Wytrzymałość - dach i elementy konstrukcji pozytywnie przeszły testy wytrzymałości przy nacisku do 250kg na 1m2 (co znacznie przewyższa obowiązujące w tym zakresie normy), wycinane laserowo wsporniki tworzą dodatkową stabilizację dla tej konstrukcji.

Konserwacja - nie ma potrzeby specjalnej konserwacji elementów, co jest znaczną przewagą tego typu konstrukcji nad konstrukcjami drewnianymi, carport może być czyszczony w najprostszy możliwy sposób czyli za pomocą wody pod ciśnieniem.

Mocowanie do gruntu - wszelkie elementy zawarte są w zestawie, przy twardym podłożu niekonieczne są żadne dodatkowe czynności montażowe, przy podłożu miękkim konieczne jest wykonanie miejscowej wylewki cementowej.

UWAGA! W zestawie znajdują się rynny odprowadzające wodę z dachu oraz pełny system mocowania do gruntu.

Copyright © wiatygarazowe.com.pl 2011 - 2014 • made by imaginari