Prezentujemy Państwu stylową wiatę garażową o charakterze Zrób-To-Sam o nazwie ECO.

Wymiary: 300 x 470 x h 230 cm lub 300 x 550 x h 230 cm.

(bardzo szeroki i wysoki wjazd nie tworzy zagrożenia uszkodzenia samochodu, możliwe jest przenoszenie wiaty w inne lokalizacje).

Strona produktu w postaci pliku pdf:

wersja 300 x 470 x 230 cm
cena brutto: 1.999 zł
wersja 300 x 550 x 230 cm
cena brutto: 2.499 xł

cena nie zawiera kosztu dostawy do klienta oraz montażu

Nowoczesna, trwała i niezawodna wiata garażowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnego garażu. Carport “EKO” to solidna konstrukcja wykonana z impregnowanego drewna iglastego o wymiarze 3m x 4,7m x H2,3m pokryta blachą trapezową.

Oferowane carporty to konstrukcje których instalację można wykonać we własnym zakresie. Wiata garażowa to idealne zadaszenie dla naszego samochodu, świetnie sprawdza się również jako zadaszenie dla motorów, rowerów, sprzętu pływającego. Carport chroni przed deszczem, śniegiem, szronem, pyłem, promieniami słonecznymi i opadającymi liśćmi. Carporty oprócz swoich właściwości, zachwycają również pięknym, estetycznym wyglądem.

Każda wiata garażowa wykonana jest z naturalnego, wysokogatunkowego drewna, doskonale korespondującego z zielenią roślinności.

WYKONANIE:

Materiał - belki nośne o przekroju 90x90mm wykonana z zaimpregnowanego ciśnieniowo drewna iglastego, pokrycie dachu wykonane z najwyższej jakości nierdzewnej blachy trapezowej.

Wytrzymałość - dach i elementy konstrukcji pozytywnie przeszły testy wytrzymałości. Drewno zostało poddane impregnacji ciśnieniowej dzięki czemu jest odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Konserwacja - carport może być czyszczony w najprostszy możliwy sposób czyli za pomocą wody pod ciśnieniem. Zalecane jest coroczne malowanie elementów drewnianych za pomocą impregnatów do drewna. Polecamy stosowanie impregnatów koloryzujących. Oferujemy usługę malowania drewnianych elementów konstrukcji na wskazany kolor, za dodatkowa opłatą.

Mocowanie do gruntu - wiatę montuje się do gleby za pomocą standardowych metalowych kotew, po sztuce na belkę nośną. Kotwy klient dobiera sobie sam pod kątem podłoża na którym ma być instalowana wiata.

Copyright © wiatygarazowe.com.pl 2011 - 2014 • made by imaginari