Prezentujemy Państwu stylową wiatę garażową o charakterze Zrób-To-Sam LINEA v250.

Wymiary: 338 x 501 x h 278 cm.

(bardzo szeroki i wysoki wjazd nie tworzy zagrożenia uszkodzenia samochodu, możliwe jest przenoszenie wiaty w inne lokalizacje).

Strona produktu w postaci pliku pdf:

cena brutto: 7.999 zł
cena nie zawiera kosztu dostawy do klienta oraz montażu - zapraszamy do kontaktu

Cechą zasadniczą tego carportu, oprócz wykonania z najwyższej jakości komponentów, jest łatwość montażu. LINEA v250 może bez problemu być zmontowana przez dwie niedoświadczone w montażu podobnych konstrukcji osoby, w ciągu zaledwie kilku godzin. Niepotrzebne są wysokie umiejętności techniczne ani żadne skomplikowane narzędzia. Wszelkie elementy montażowe zawarte są w zestawie, otwory są wstępnie nawiercone i cały wyrób jest przygotowany do montażu.

Stabilna, elegancka konstrukcja nie tylko chroni samochód przed deszczem, śniegiem i destrukcyjnym działaniem promieni UV, ale również dodaje uroku w ogrodzie stanowiąc wolnostojący element o wysokich estetycznych właściwościach. Pozwala zachować auto w czystości i chroni przed nadmiernym nagrzewaniem wnętrza samochodu.

Oprócz funkcji garażowej może służyć jako tymczasowy zadaszony magazyn.

WYKONANIE:

Materiał - pale nośne o przekroju 80x80mm, konstrukcja wykonana z zabezpieczonego przed rdzą aluminium oraz galwanizowanej stali - malowana proszkowo, dach wykonany z najwyższej jakości polikarbonatu (materiału praktycznie niemożliwego do uszkodzenia), 100% zabezpieczenia przeciw promieniowaniu UV.

Wytrzymałość - dach i elementy konstrukcji pozytywnie przeszły testy wytrzymałości przy nacisku do 250kg na 1m2 (co znacznie przewyższa obowiązujące w tej kwestii normy), wycinane laserowo wsporniki tworzą dodatkowe wsparcie dla tej stabilnej konstrukcji

Konserwacja - nie ma potrzeby specjalnej konserwacji elementów carportu co jest znaczną przewagą tego typu konstrukcji nad konstrukcjami drewnianymi, carport może być czyszczony w najprostszy możliwy sposób czyli za pomocą wody pod ciśnieniem.

Mocowanie do gruntu - wszelkie elementy zawarte są w zestawie, przy twardym podłożu nie są konieczne żadne dodatkowe czynności montażowe, przy podłożu miękkim konieczne jest wykonanie miejscowej wylewki cementowej

UWAGA! W zestawie znajdują się rynny odprowadzające wodę z dachu oraz pełny system mocowania do gruntu.

Copyright © wiatygarazowe.com.pl 2011 - 2014 • made by imaginari