Prezentujemy: wiatę garażową o charakterze Zrób-To-Sam NEO.

Wymiary: 314 x 512 x h 300 cm. Wymiary wjazdu: 252 x h 240 cm.

Pokrycie dachowe wykonane jest z deski pióro-wpustowej z drewna świerkowego, przykrytej folią paroizolacyjną oraz gontem - w komplecie i w podanej cenie są także kotwy do zamocowania wiaty do podłoża oraz rynna zapewniająca kontrolowany odpływ wody z dachy carportu.

Drewno malowane jest impregnatami na kolor tikowy (możliwe inne kolory drewna).

Strona produktu w postaci pliku pdf:

cena brutto:
4.999zł (drewno w kolorze teak)
4.899zł (drewno impregnowane)
cena nie zawiera kosztu dostawy, instalacja 650zł (kotwy montażowe w cenie montażu), opcjonalne dodatkowe cementowanie kotew+200zł

Carport NEO to ochrona auta przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: deszczem, śniegiem, wiatrem i promieniami UV. Konstrukcja wiaty NEO jest mocna, stabilna i wykonana z drewna zabezpieczonego przed biologiczną degradacją. Dzięki swojej prostocie oraz otwartej formie doskonale wpisuje się w przestrzeń ogrodową.

Charakteru tej wiacie garażowej nadaje przede wszystkim dwuspadowy dach kryty gontem bitumicznym oraz dbałość o wytrzymałościowe, ale także estetyczne, szczegóły wykończenia. Oferujemy również tańszą opcje z możliwością samodzielnego zakupu gontu bitumicznego w celu pokrycia 18m2 dachu.

Instalację tego carportu można wykonać we własnym zakresie, w komplecie znajduje się instrukcja oraz wszystkie elementy konstrukcyjne, istnieje także możliwość dokonania montażu przez naszą grupę montażową.

Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy także elementy wypełniające ściany boczne carportów (np. płotami drewnianymi lub deskami pióro wpust.

WYKONANIE:

Materiał Kantówki nośne o przekroju 90x90mm, belki konstrukcyjne dachu o przekroju 36x90mm, deski pióro-wpust na dachu konstrukcji o grubości 16mm (wykonane z drewna iglastego). Pokrycie dachu wykonane jest z gontu bitumicznego typu "karpiówka", który w 100% zabezpiecza przed opadami atmosferycznymi. Rynny odprowadzające wodę z zadaszenia wykonane są z PCV o średnicy 80mm.

Wytrzymałość -Solidność konstrukcji wiaty zapewnia zastosowanie litych słupów o przekroju 9x9cm oraz belek 3,6x9 cm które tworzą szkielet dachu. Dach wykonany jest z deski pióro-wpust o grubości 16mm pokrytej gontem bitumicznym. Solidne rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na długoletnie użytkowanie produktu wystawionego na zmienne warunki pogodowe.

Konserwacja - Każdy drewniany element został zabezpieczony poprzez malowanie wysokiej jakości impregnatem koloryzującym.

Mocowanie do gruntu - Wiata może być instalowana za pomocą kotew wbijanych w grunt lub konieczne jest wykonanie miejscowej wylewki cementowej w celu właściwego osadzenia kotew. Tego typu rozwiązanie zapewnia stabilność, ale przede wszystkim jest gwarancją bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje dotyczące mocowania przedstawione są w instrukcji montażu.

Copyright © wiatygarazowe.com.pl 2011 - 2014 • made by imaginari